If you buy in bulk, then yes it can be. I figure that my recipe for 50 10 oz GM salt bars is roughly $40, give or take, and I sell them each for $6 or 4/$20. Even if I sold them at $2.50, I'd still be ahead. Of course, add in my packaging costs, site costs, business costs, etc. and it'd be a...